Po przerwie związanej z reorganizacją i zmianami Miejska Galeria Sztuki im. Władysława hr. Zamoyskiego powraca prezentując artystyczne środowisko zakopiańskie.
To powitanie całego zespołu galerii z widzami – przyjaciółmi sztuki współczesnej.
Artystki i artyści: Ewa Bartosz-Mazuś, Dorota Bąk, Sylwia Biernacik, Piotr Bies, Zofia Bolechowska, Tomasz Bugajski, Magda Ciszewska-Rząsa, Mirosław Ciślak, Maria Cukier, Stanisław Cukier, Małgorzata Dawiec-Stefanik, Zuzanna Dembiec, Ewa Fortuna, Bożena Franieczek, Krzysztof Frys, Magdalena Gądek, Karol Gąsienica-Szostak, Jerzy Jędrysiak, Monika Kalityńska, Patryk Knapczyk, Piotr Kolanko, Stanisław Kośmiński, Małgorzata Kowalczyk, Magdalena Kraszewska, Sebastian Króliszewski, Konsuela Madejska-Turska, Małgorzata Majerczyk, Jola Podleśny, Anna Popowicz, Bogusław Popowicz, Michał Ptak, Teresa Ratułowska, Jadwiga Rogowiec, Marek Rogowiec, Ewa Maria Romaniak, Ewa Ross-Baczyńska, Maciek Rzankowski, Marcin Rząsa, Anna Schumacher, Paulina Siedlarz, Paula Solańska, Marek Stankiewicz, Piotr Staszak, Magdalena Stoch, Stanisław Stoch, Joanna Strączek-Bojda, Zofia Szwajnos, Anna Tarnowska-Wojak, Joanna Wajs-Buczyńska, Arkadiusz Waloch, Magdalena Wanat-Drobisz, Janusz Wątor, Tomasz Wiktor, Natalia Wirmańska-Pawelec, Marzena Wodziak, Beata Zalot, Anna Zielińska
Źródło: materiały prasowe MGS Zakopane